İstanbul, İzmit ve Gemlik limanlarında Konteyner ve Parsiyel Taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
Konteyner Taşımacılığı
Parsiyel Taşımacılık
Tren ve Vagon Taşımacılığı
Tahmil Tahliye Hizmetleri
Proje ve Ağır Yük Taşımacılığı
Fabrika Tahliyeleri
Vinç ve Forklift Hizmetleri
Depolama ve Ardiye
Gümrüklü ve Gümrüksüz Teminat işlemleriniz en uygun fiyata ve en kısa sürede gerçekleştirilir...

HAKKIMIZDA

Marina Lojistik; müşterilerinin nakliye ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek, sahip olduğu kurumsal bilgi birikimi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla, en ideal çözüm yollarını geliştiren, sektördeki öncü aktörlerdendir.

20 yıllık tecrübenin müşterilerimize sağladığı güveni en iyi şekilde muhafaza ediyoruz. Müşteri odaklı işlerimizin arasında, Konteyner taşımacılığı, Parsiyel Taşımacılık, Tren ve Vagon Taşımacılığı ,Tahmil Tahliye Hizmetleri,Proje ve Lowbet Ağır Yük Taşımacılığı, Fabrika Tahliye Hizmetleri, Vinç ve Forklift Hizmetleri, Konteyner ve Parsiyel depolama ve ardiye hizmetleri vardır.

40 adet aracımızla (Açık, Kasalı, Tenteneli) şehir içi ve şehir arası konteyner ve Parsiyel taşımacılık hizmeti yapmaktayız.

Hızlı ve Zamanı iyi değerlendiren hizmet anlayışı ile Marina Lojistik siz müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız “Marina Kara Taşımacılığı ve Lojistik hizmetleri” 20 yıllık deneyimin ışığında  kurulmuştur. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet  verebilmek, kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir.  En kaliteli hizmeti en ekonomik koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen “MARİNA LOJİSTİK”, uzman kadrosu ve bölgelerde oluşturduğumuz çalışma noktaları ile firmaların taşıma/ lojistik taleplerine cevap vermektedir. Hız ve kaliteyi ilke edinerek yola çıkan MARİNA LOJİSTİK, faaliyette bulunduğu lojistik hizmetlerinde, saygı ve hoşgörüden taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir .

 

Mükemmellik Politikamız

Mükemmeli hedefleyen şirketler, ürettiklerini aynı mükemmellik anlayışıyla pazara ulaştırılmasını talep etmektedir.

Günümüzde lojistik, tedarik zinciri yönetiminin yaşamsal bir parçasıdır. Tedarik zinciri ise üretim ve hizmet dünyasının temel bileşenlerinden biridir. Mal ve hizmetlerin satın alınması, taşınması, depolanması ve dağıtımına yönelik hizmetlerin tamamını kapsayan lojistik kavramı, gelişen ekonomik koşullara bağlı olarak, taşımacılığı da içine alacak biçimde genişlemiştir.

Globalleşmeye bağlı olarak artan ticaret hacmi, dış kaynak kullanımının yaygınlaşması, üretik tekniklerindeki değişimler sonucu tedarik zincirinin önem kazanması ve uluslararası ticaretin liberalleşmesiyle üretim ve tüketim merkezlerinin dünyanın farklı bölgelerine dağılması, lojistik sektörünün gelişmesinde önemli rol oynamıştır.

Vizyon;

MARİNA LOJİSTİK, ülkemizde tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı yüksek teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde getirdiği çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır.

Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir. Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca lojistik gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece İsteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

 
Misyon;

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı lojistik hizmetler sunmak.

Untitled-5